Top Box 1

Nasza firma oferuje w sprzedaży nowoczesne oprogramowanie oraz kompleksową obsługę nośników danych, przy wsparciu wykwalifikowanych specjalistów branży IT. Nasze produkty obsługują niezawodnie pamięć masową, gwarantując danym bezpieczeństwo antywirusowe, chronią wielokrotną kopią zapasową przed utratą części lub całości archiwizowanej oraz blokują dostęp do treści osobom niepowołanym, co w obecnej rzeczywistości jest dla wielu firm priorytetem.

Top Box 2

Nasze produkty dostosowane są do obsługi wszystkich popularnych formatów, wykorzystywanych przez firmy replikacji danych. Nasz zespół informatyków nieustannie czuwa nad procesem rozwoju produktów i aktualizowaniem ich, zgodnie z wymogami światowej technologii.

Top Box 3

Dbając o satysfakcję naszych Klientów oferujemy 60 dni na wypróbowanie naszych produktów i zwrot bez ponoszenia kosztów, jeśli oprogramowanie nie spełni Państwa oczekiwań. W trosce o jakość naszych programów analizujemy wszystkie opinie naszych klientów, co pozwala nam na nieustanne ulepszanie oferty.

1 Jakie nośniki danych wybierać?
Odpowiedź: Wybierając odpowiedni dla firmy nośnik przechowujący dane, warto decydować się na te, gwarantujące bezpieczeństwo oraz długą żywotność, o wiele dłuższą niż oferują to dotychczasowe urządzenia.


2 W jaki sposób zabezpiecza się bazy danych?
Odpowiedź: Bazy danych są zabezpieczane automatycznym tworzeniem kopii zapasowych w autonomicznych obszarach nośników, a także posiadają specjalne oprogramowanie antywirusowe i chroniony jest też dostęp do ich zawartości Dariusz Gaszek Ginekolog przez osoby niepowołane.


3 Jaką pojemność mają nowoczesne nośniki?
Odpowiedź: Nowoczesne urządzenia do przechowywania danych posiadają nieograniczoną pojemność. Airpol Zwykle dostosowuje się ją do potrzeb Klienta.

Bottom Box 1

Opierając się o dostępne na rynku rozwiązania w branży IT, staramy się powiększać nasz asortyment o oprogramowanie wspierające katalogowanie i zarządzanie bazą danych. Dbając o satysfakcję naszych Klientów oferujemy 60 dni na wypróbowanie naszych produktów i zwrot bez ponoszenia kosztów, jeśli oprogramowanie nie spełni Państwa oczekiwań. W trosce o jakość naszych programów analizujemy wszystkie opinie naszych klientów, co pozwala nam na nieustanne ulepszanie tworzonej przez nas oferty.

Bottom Box 2

Państwa oczekiwania są dla nas wyzwaniem, które pragniemy realizować zgodnie z nową myślą techniczną, dając Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze oprogramowanie, głównie to, na którym opieramy swoją sprzedaż.

Bottom Box 3

W razie awarii nasz program odzyskuje wszystkie utracone dane, dzięki robionym automatycznie kopiom zapasowym, które pozostają w autonomicznych obszarach pamięci. Nasi specjaliści dokonują także Ginekolog Bielsko-Biała programów.